PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA POD WEZWANIEM ŚW. FAUSTYNY KOWALSKIEJ W BIAŁYMSTOKU

Pielgrzymka do Medjugorie i Chorwacji - dwa terminy

PIELGRZYMKA DO MEDJUGORIE I CHORWACJI

17-24.08.2020 lub (02-09.09.2020)

LUDŹMIERZ - TROGIR - MEDUGORJE - VEPRIĆ - STON - KORCULA - OREBIĆ - MARIA BISTRICA - STARE HORY

1. DZIEŃ 17.08. Poniedziałek:

Wyjazd w godzinach nocnych(1,00), przejazd przez  Słowację, Msza Święta w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podhala w Ludźmierzu.  Przejazd na Węgry do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

2. DZIEŃ 18.08. Wtorek:

Śniadanie, wykwaterowanie przejazd na chorwackie wybrzeże. Zwiedzanie Trogiru: Stare Miasto, Riva, Kamerlengo(z zewnątrz), Katedra św. Wawrzyńca. Przejazd do Medugorje, obiadokolacja i nocleg.

3. DZIEŃ 19.08. Środa:

Przejazd na miejsce objawień - Podbrdo, wejście na górę. Msza Święta. Spacer po Medugorje, zapoznanie z Sanktuarium - kościół parafialny, figura św. Leopolda Bogdana Mandicia patrona spowiedników, miejsce modlitwy przy figurze Zmartwychwstałego Zbawiciela. W miarę możliwości wizyta we wspólnocie Cenacolo. Po południu czas wolny do dyspozycji pielgrzymów, obiadokolacja, udział w nabożeństwach wieczornych, nocleg.

4. DZIEŃ 20.08. Czwartek:  

Droga Krzyżowa na górze Kriżevac, powrót do hotelu, śniadanie. Przejazd na wybrzeże chorwackie, Msza Święta w Sanktuarium Veprić ? chorwackim Lourdes. Pobyt na plaży - kąpiel, relaks. Powrót do hotelu, obiadokolacja, udział w nabożeństwach wieczornych, nocleg.

5. DZIEŃ 21.08. Piątek:

Śniadanie. Wycieczka na wyspę Korcula - przejazd na półwysep Peljesac, krótki postój w miejscowości  Ston znanej z solanek i potężnych murów obronnych, przejazd do Orebicia, rejs statkiem na Korculę spacer do domu Marco Polo, czas wolny, powrót do Orebica, pobyt na plaży. W drodze powrotnej  wizyta w winiarni - degustacja wina i rakii, zakupy. Powrót do Medugorje, obiadokolacja i nocleg.

 6. DZIEŃ 22.08. Sobota:

Śniadanie, pobyt w Sanktuarium. Czas do dyspozycji pielgrzymów na indywidualna modlitwę. W miarę możliwości spotkania z osobami dającymi świadectwa lub inne wynikające z planu Sanktuarium. Obiadokolacja i udział w nabożeństwach wieczornych.

7. DZIEŃ 23.08. Niedziela:

Wczesne śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Marii Bistricy. Msza Święta w Sanktuarium Matki Bożej Śnieżnej, pobyt w Sanktuarium, czas wolny. Wyjazd w dalszą drogę. Przyjazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

8. DZIEŃ 24.08. Poniedziałek:

Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd przez Węgry, Słowację do Polski. Po drodze Msza Święta w Sanktuarium Sanktuarium Matki Bożej Starohorskiej w Starych Horach na Słowacji. Po przekroczeniu granicy obiad. Powrót na miejsce zbiórki w późnych godzinach wieczornych.

CENA: 1280pln + 130eur

Opieka duchowa: ks. Aleksander

Wersja w terminie 2-9 września 2020

PIELGRZYMKA DO CHORWACJI I MEDJUGORIE

LUDŹMIERZ - TROGIR - MEDUGORJE - DUBROVNIK - VEPRIĆ - MOSTAR - POCITELJ - MARIA  BISTRICA - STARE HORY

Opieka duchowa: ks. Józef Łupiński (Łapy)

UWAGA: Wszelkie informacje i zapisy u

p. Jolanty Chwieśko, tel.606-132-674

OGŁOSZENIA

AKTUALNOŚCI

SPECJALNECopyright © 2011 - 2020
Parafia Rzymskokatolicka
p.w. św. Faustyny Kowalskiej w Białymstoku